УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Шевченко закликає журналістів-кандидатів писати заяви

Шевченко закликає журналістів-кандидатів писати заяви

Президент Центру суспільних медіа Андрій Шевченко вітає участь журналістів у парламентській кампанії-2006 і закликає їх негайно припинити професійну діяльність.

«Журналісти в парламенті – це добре. Вірю, що ми разом будемо стояти за закони, які працюватимуть на свободу слова і на міцний ринок, - заявив Андрій Шевченко на зустрічі з журналістами в Івано-Франківську. – Але при цьому колеги мають припинити роботу в мас-медіа, ким би вони не працювали – журналістами чи менеджерами, чиї підлеглі покликані неупереджено розказувати країні про вибори. Це неприпустимий конфлікт інтересів, який підриває авторитет професії».

За виборчими списками різних партій та блоків до парламенту балотуються, зокрема, генеральний продюсер «Студії «1+1» Ольга Герсим’юк, генеральний продюсер ICTV Олександр Богуцький, випусковий редактор «К1» Вахтанг Кіпіані, ведуча-сурдоперекладач «Студії «1+1» Наталія Дмитрук.

«Серед цих людей є журналісти, які довели свою відданість стандартам професії і завоювали справедливу повагу та авторитет, - пояснює Шевченко. – Тепер вони мають показати приклад десяткам колег, які братимуть участь у всеукраїнських та місцевих виборах.»

Сам Шевченко включений до виборчого списку Блоку Юлії Тимошенко під номером 5. Колишній шеф-редактор «5 каналу» та віце-президент НТКУ раніше заявляв, що відмовився від журналістських проектів на час виборчої кампанії.