УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Звинувачені у вбивстві Ґонґадзе підтримують позицію прокурора

186
Звинувачені у вбивстві Ґонґадзе підтримують позицію прокурора

На попередньому розгляді справи Ґонґадзе суд призначив розгляд справи по суті на 11 годину ранку 9 січня. За словами представника потерпілої Лесі Ґонґадзе Андрія Федура, на попередньому засіданні всі його клопотання суд відхилив.

«Ми клопотали, щоб справа була повернута в прокуратуру на додаткове розслідування, так як не всі особи притягнуті до кримінальної відповідальності. Я маю на увазі організаторів та замовників вбивства» — заявив Федур.

Він розповів, що суддя відхилив клопотання, бо про це передчасно говорити.

«Я аргументував суду, що прямі свідчення вказують на замовників. В судовій залі я називав прізвища, які займають вищі пости в державі», — сказав Федур.

Федур впевнений, що мета нинішнього процесу — притягти до відповідальності лише «буцімто виконавців вбивства».

«Мене здивувало, що на відміну від інших процесів, коли обвинуваченим ставили запитання, вони казали, що підтримують сторону прокурора», — заявив Федур.

За його словами, суд залишив без змін міри запобіжного заходу для підсудних. Двоє з них залишилися під вартою, один — на підписці.

Наступне засідання буде відбуватися в залі №3 апеляційного суду міста Києва. Хоча суддя оголосила це засідання відкритим, зала така мала, що не може вмістити представників преси. Разом з тим, заступник голови апеляційного суду міста Києва Валерій Глос запевнив, що задля журналістів вони не будуть зривати графік судових засідань і шукати більшу залу.