УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Житомирській області 36 ліцензованих перевізників - порушники

258
В Житомирській області 36 ліцензованих перевізників - порушники

У жовтні ц.р. державні інспектори Головавтотрансінспекції Мінтрансзв’язку разом з працівниками ДАІ МВС України і податкової інспекції перевірили 150 автотранспортних засобів у 4 містах Житомирської області: Житомирі, Бердичеві, Новоград-Волинському та Коростені. Вияснялося, наскільки сумлінно перевізники пасажирського автотранспорту загального користування дотримуються нормативних вимог.

У результаті виявлено 244 випадки порушення вимог нормативно-правових актів, у тому числі ліцензійних умов. З 47 перевірених ліцензованих перевізників 36 – порушники, щодо яких знайшлися підстави для анулювання ліцензій.

Часто у порушників немає договорів на здійснення технічного огляду автобусів та медичного огляду водіїв, або вони перевозять пасажирів без необхідних для цього документів: дозволу замовника, ліцензійної картки, дорожнього листа тощо. Окремі перевізники самовільно переобладнують автомобільні конструкції, збільшуючи кількість пасажирських місць у салонах та блокуючи аварійні виходи. У деяких транспортних засобах немає візуальної інформації для пасажирів, а водії не завжди проходять передрейсовий медичний огляд. Трапляється також, що транспортні засоби мають різні малюнки протектора шин на одній вісі, що є небезпечним під час перевезення пасажирів.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ