УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Донецьке пограбування зробило сиротою 1,5 річну дівчинку, а вбита менеджер була вагітна

219
Донецьке пограбування зробило сиротою 1,5 річну дівчинку, а вбита менеджер була вагітна

У головному офісі "ПриватБанку" в Донецьку в траурних рамках виставили фото загиблих, донеччани приносять квіти до відділення, де сталася трагедія.

У 32-річної керуючої відділенням банку Олени Атачкіної залишилася півторарічна донька Софія. "Сонечка було довгоочікуваною дитиною - вони з чоловіком Миколою мріяли про дітей. Лєна родом з Шахтарська, у неї ще залишилися мама і сестра", - розповіли колеги Атачкіної.

Банкіри з великою теплотою відгукуються про загиблих - клієнт-менеджера 23-річну Тетяну Шевцову і 27-річну Олену Гініятулліну. Причому Тетяна Шевцова, за даними газети, була вагітна. 27-річна касир Тетяна Бурцева тільки в цьому році закінчила торговельний університет, а 45-річного охоронця Вадима Бондаренка в "Приваті" характеризують як чесну і чуйну людину.

Нагадаємо, 29 грудня 2011 року в центрі Донецька було скоєно пограбування відділення банку, внаслідок нальоту злочинців було вбито п'ять працівників банку. 31 грудня Управління із зв'язків з громадськістю МВС України повідомило про затримання двох підозюваних у скоєнні цього злочину. Правоохоронцями встановлено, що один із затриманих був фахівцем зі встановлення камер зовнішнього відеоспостереження. Зараз заарештовані перебувають в СІЗО.