Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Легкодоступна Україна

458

Підприємливі українці та іноземні громадяни налагоджують спеціальні секс-тури «вихідного дня» та тривалі подорожі до таких великих міст як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Миколаїв. Для цього через спеціальні інтернет-сайти залучають клієнтуру, допомагають з авіабілетами, розміщають туриста в готелі, зводять з дівчатами й навіть організовують міні-екскурсії містом.

Подібні послуги надають міжнародні шлюбні агентства й турфіми. На їхніх сайтах можна обрати дівчину за своїм смаком. Вартує така послуга 400 доларів на добу, а якщо клієнт бере друга, дають знижку. Характерно, що мова таких ресурсів – англійська й турецька. Саме громадяни Туреччини складають вагому частину потоку секс-туристів в Україну. Лише за перше півріччя минулого року кількість мандрівників з цієї країни зросла на 30%.

Вже в аеропортах надавачі послуг розміщують інформацію про українських красунь, рекламують нічні клуби певної репутації та обіцяють туристам максимальний комфорт під час «романтичних» походеньок. В багатьох готелях відкрито лежать буклети, де розхвалюють дівчат з «ескорт-агентств». Тому жоден іноземець, навіть з найцнотливішими думками, не може уникнути спокуси. Вся індустрія секс-туризму заточена на те, щоб впіймати його у свої тенета.

Все це формує відповідну репутацію України у світі. Не дивно, що за кордоном нас сприймають як клондайк легкодоступних дівчат. Британський часописThe Sun, анонсуючи рейси лоукосту Ryanair, своєрідно розрекламував Україну. «Головна причина, через яку хлопцямподобається в Україні, полягає у тому, щ ожінки тут одні із найкрасивіших у світі і їх тут надлишок», - зацитувала вона одного з молодих британців. Азербайджанський лоукостерButaAirways зняв відверту рекламу, де гостей із сонячного півдня в аеропорту зустрічають молоді дівчата. На Youtube безмежна кількість роликів, в яких іноземці діляться своїм досвідом «зйому» українок, акцентуючи увагу на їхній красі, поступливості та невибагливості.

Бурхливому розвитку секс-туризму в Україні сприяє ціла низка факторів:

1) Велика пропозиція послуг. Бідність штовхає багатьох українок на шлях «легких» грошей, які пропонують іноземці в обмін на інтимні послуги.

2) Дешевизна послуг порівняно з західноєвропейськими державами. Можливість безкоштовного секс-туризму під виглядом «пошуку дружини».

3) Максимальна лояльність українського законодавства до проституції. Вона є адміністративним злочином, який карається символічним штрафом.

4) Корумпованість правоохоронної системи. Навіть символічні каральні заходи щодо надавачів секс-послуг вкрай рідко застосовуються, підпільному ринку практично не потрібно маскуватись в умовах, коли правоохоронці дивляться на їхню діяльність «крізь пальці».

5) Мінімум візових та логістичних перепон для секс-туристів.

6) Близкістьмусульманських держав таких як, наприклад, Туреччина.Їхні громадяни мають змогу вільно«розважатись» в Україні без страху бути засудженими своїми єдиновірцями на батьківщині.

Боротьба з секс-туризмом є загальносвітовим трендом. Зусилля міжнародної спільноти в цьому напрямку особливо активізувались в 90-х роках минулого століття. Головною запорукою успіху є підвищення рівня життя людей та, відповідно, зниження пропозиції секс-послуг на внутрішньому ринку. Для цього потрібна комплексна злагоджена багаторічна робота усіх державних установ.

Крім довгострокових слід здійснити низку термінових «пожежних» дій, що значно ускладнять життя секс-туристам. Передусім, запровадити для них відповідальність у вигляді значних штрафів за користування послугами. Одночасно правоохоронна система та інші уповноважені держустанови не повинні лишатись інертними до усіх видимих проявів секс-індустрії, які трапляються на кожному кроці. Потрібно банально прибрати рекламу таких послуг з аеропортів, готелів, ресторанів, а також задіяти максимум зусиль кіберполіції, аби блокувати веб-ресурси, що агітують дівчат торгувати своїм тілом.

Головне не бути байдужими та не сприймати лідерство України в секс-туризмі як данність. Мусимо боротися з цим й, усвідомлюючи неможливість цілковитого викорінення явища, мінімізувати його потужності та зменшити потік шукачів інтимних розваг до нашої держави.

А допоки ми рухатимемось за інерцією, амплуа «мекки секс-туризму» так і залишатиметься складовою бренду нашої країни.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги