Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Чи готова Данія протидіяти іноземному втручанню у вибори?

2.2т

7 вересня уряд Данії оголосив про розробку плану дій щодо запобігання іноземному впливу на наступних парламентських виборах, який представили міністр оборони Клаус Хьорт Фредеріксен, міністр юстиції Сьорен Пап Поульсен та міністр закордонних справ Андерс Самуельсен.

Зрозуміло всім, що існує серйозний ризик втручання іноземної держави у вибори, проведення яких заплановано на червень 2019 року. Тож в уряді заявили, що Данія вживає заходів для боротьби з можливим втручанням.

Так, за словами міністрів, розроблений план дій включає ряд ініціатив, спрямованих на забезпечення демократичного процесу.

Серед ініціатив - пропозиція щодо включення іноземного впливу на вибори в Кримінальний кодекс Данії. Крім того, уряд заявив, що скликає всі дев'ять політичних партій, представлених у парламенті, представників датських ЗМІ, а також представників соціальних мереж для офіційного обговорення ризиків іноземного впливу.

Цікавим фактом є те, що уряд стурбований не тим, що іноземні хакери можуть намагатися зламати систему голосування в Данії, а тим, що шкоду демократичному процесу може заподіяти поширення брехні, дезінформації та здійснення впливу на громадську думку перед виборами.

Тому план дій уряду передбачає створення робочої групи, яка буде працювати в рамках міністерств закордонних справ, оборони та юстиції, і зосереджуватиметься виключно на загрозі іноземного впливу.

Міністр оборони Данії Фредеріксен заявив, що ці зусилля є відповіддю на значне втручання Росії у вибори в США та Франції.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Отправить комментарий
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги