УкрРус

Трамп вимагає повернути Крим Україні

<p>Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що президент США Д.Трамп очікує від Росії повернення Криму Україні, а також припинення конфлікту на Донбасі.

Д.Трамп просто "зруйнував всі надії російської сторони: в Росії висловлювання Трампа викликало великий резонанс і обурення в ЗМІ", - повідомив німецький журнал Der Spiegel. "Мова йде лише про невелику суперечку. Але її достатньо для першого розладу між Білим домом і Кремлем" - пише італійський таблоїд Il Giornale… І ще багато інших іноземних ЗМІ, які приділили увагу цій темі. Про російські ЗМІ я взагалі мовчу… Мали вони клопіт цими днями!

Ось вам і "багатоходовочка" Трампа!

Звісно, така заява президента США є перемогою для України. Однак Росія все ще сподівається досягнути взаєморозуміння з Трампом у перспективі, зауважуючи, що це заяви лише "якогось там прес-секретаря… про щось там". Отже чекаємо на нову хвилю дезінформаційної кампанії Кремля, який все ще живе надією підірвати українсько-американські відносини, вважаючи, що Трамп поки ще не зайняв жорстку і непохитну позицію в цьому питанні. Сумніваюся, що з цього щось вийде! </p>

https://www.obozrevatel.com/my/politics/47025-tramp-vimagae-povernuti-krim-ukraini.htm
Наши блоги