Примите участие
в розыгрыше
раскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Травень 2017: світ залишають ВЕЛИКІ…

689

18 травня 2017 року пішов із життя Жак Фреско.

Згадаємо…

…"Найголовніше завдання, що стоїть перед людством сьогодні, —комплексне використання всіх вже наявних досягнень науки і техніки для вирішення глобальних проблем, викликаних антигуманністю товарно-грошових методів розподілу ресурсів на планеті".

…"Ми несправедливо заявляємо, що людина — це найвищий ступінь еволюції: цьому вчать в школі. Людина знищує океани, рибу, атмосферу і один одного. Людина, пролітаючи над містом, натискає на кнопку і спалює всіх жителів атомною зброєю. Найвище він творіння природи? Іще ні, на мій погляд. На нас чекає довгий шлях. Ми або створимо рай на Землі, або знищимо себе і впадемо у забуття. Тільки майбутнє дасть відповідь. Яким воно буде — залежить від нас".

…"Успішний комерсант чхати хотів на життя інших людей. Ми захоплюємося успішними людьми. Вони — самі підлі сучі діти на всьому світі! Всі цінності перекручені. Але простіше і далі жити із збоченими цінностями, так як вони служать особистій вигоді. Так що, якщо ви орієнтовані на особисту вигоду, ось ваша філософія: ви виходите в цей світ, встромивши свій палець кожному в дупу; ви посміхаєтеся, і ваша рука на їх плечі".

…"Люди майбутнього, можливо, будуть сприймати наш етап розвитку цивілізації як епоху інтелектуальної та економічної неспроможності. Їм буде важко зрозуміти, чому ми сприймали агресію і конкуренцію як норму".

…"Як тільки люди зрозуміють, що цінності і погляди людини формуються середовищем, маніпулювати ними стане набагато складніше".

…"Щоб жити в реальному світі, щоб стати справжньою людиною, а не ховатися під маскою або манерами, зніміть цю маску і спробуйте бути справжніми. Чим довше ви граєте чиюсь роль, тим частіше вам доведеться придумувати брехливі виправдання, тим більше хитрощів доведеться використовувати."

..."Якщо ви вважаєте, що світ можна змінити, це лише означає, що ви не один з тих, хто його змінить."

26 травня 2017 року пішов із життя Збігнєв Бжезінський

Згадаємо:

…"Демократія історично стверджувала себе в ході тривалого процесу утвердження прав людини, спочатку в сфері економіки, потім і політики, спочатку серед деяких привілейованих класів, а потім і в більш широкому масштабі.

Цей процес, в свою чергу, тягне за собою поступальний рух – виникнення влади закону і поступове утвердження правового, а потім і конституційного верховенства по відношенню до структур влади. У цьому контексті введення вільних виборів крок за кроком веде до виникнення системи управління, заснованої на фундаментальних поняттях компромісу і взаємного пристосування, з правилами гри, які поважаються політичними опонентами та не розглядають змагальність їх як гру з нульовою сумою.

На відміну від такого розвитку, швидке впровадження демократії в традиційних суспільствах, не готових до послідовного розширення громадянських прав і поступового виникнення влади закону, викликає гострі конфлікти з появою непримиренних екстремістів і актами насильства".

…"Україна, новий і важливий простір на євразійській шахівниці, вона є геополітичним центром, тому що саме її існування як незалежної держави допомагає трансформувати Росію. Без України Росія перестає бути євразійською імперією".

…"А українці повинні зрозуміти, що європейських платників податків не приваблює перспектива платити за помилки і моральний розпад нинішньої київської еліти. Затягування пасків стане необхідною попередньою умовою для підписання угоди. Воно ж стане перевіркою України на рішучість підтвердити свої європейські устремління. Києву також доведеться показати, що результат виборів в країні не визначається позбавленням свободи політичних суперників".

…"Росія може мати скільки завгодно ядерних валізок, але оскільки 500 млрд. доларів російської еліти лежить в наших банках, ви ще розберіться, чия це еліта. Ваша або вже наша?".

31 травня 2017 року пішов із життя Любомир Гузар

Згадаємо:

…"Кожна людина покликана бути собою, тобто бути свобідною і відповідальною за свої вчинки. Вона може, одначе, втратити або, ще гірше, продати свою свободу. Щоб бути собою, людина мусить послідовно берегти свою свободу, зовнішню та внутрішню, і оминати всього, що може її тієї свободи позбавити.

Так само і держава. Щоб бути справді державою, належить свідомо і послідовно обстоювати свою свободу, не тільки зовнішню, а й внутрішню".

…"Можна без застережень твердити, що існування народів і держав та їх незалежність така ж природна, як свобода поодиноких осіб".

…"Якою буде наша рідна Україна – залежить від нас, від кожного з нас. Що маю на думці? Усе залежить від того, скільки добра ми бажаємо всім громадянам нашої Батьківщини і скільки зусиль готові докласти, щоб те всенародне благо стало дійсністю. Не милозвучні слова, а конкретні позитивні вчинки – це основа відповіді на поставлене запитання. Іншими словами: Україна буде такою, якою ми її зробимо. Хочу підкреслити – ми, усі ми, на служінні правди, добра і краси".

Світ втрачає ВЕЛИКИХ!

Світ чекає НОВИХ!

Чекаємо і МИ….

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги