Нові подробиці вбивста Кузьми Скрябіна

1.1т

<p>Майже рік минув зі смерті відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна. Чим же обумовлена була ця смерть? Був це нещасний випадок чи сплановане вбивство? Це питання не з’ясовано і досі. Як повідомляли українські ЗМІ, смерть Кузьми трапилась у результаті нещасного випадку через зіткнення молоковоза і машини, в котрій їхав музикант. Але нещодавно знайшлися свідки, які повідомили нові обставини.

Зі слів очевидців, машину Скрябіна обігнало авто, яке почало притискати Кузьму до середини дороги. Молоковоз, який був причиною ДТП, в той момент стояв на узбіччі. Побачивши &quot;Джип&quot;, в якому їхав Скрябін, він різко поїхав і звернув праворуч, так, що удар прийшовся на середину машини, в наслідок чого, смерть музиканта була гарантована.

Свідок, який повідомив ці обставини, був готовий дати свідчення, але потім він зник - телефон не відповідає, сторінки в соцмережах видалені. Чоловік злякався та виїхав з міста, бо, можливо, йому погрожували спецслужби. Ніяких даних про свідків у мережі немає в цілях безпеки та захисту очевидців. Перед своєю смертю Кузьма Скрябін зробив і записав звернення, в якому засуджує існуючу владу, яке, мабуть, і стало дійсною причиною його смерті.

ВІДЕО: <iframe frameborder="0" width="620" height="400" src="//www.youtube.com/embed/WohkoO9EF6U" /></p>

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости