УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Андрей Сенченко
Андрей Сенченко
Украинский политик и общественный деятель, лидер политической партии "Сила права"

Блог | Нова армія України: створюємо разом!

Нова армія України: створюємо разом!

Гострою проблемою сьогоднішніх Збройних Сил України є висока плинність професійно підготовлених військовослужбовців, що мають бойовий досвід, і, як наслідок, значний некомплект бойових частин.

Видео дня

Однією з причин, що сприяють вимиванню з армії досвідчених воїнів, є проблеми, значною мірою успадковані від радянської армії, що комплектується за рахунок призову, а також недостатня урегульованість прав і обов’язків військовослужбовців-контрактників.

Для вирішення цієї проблеми Всеукраїнським рухом "Сила права" сформована спеціальна команда юристів і військових експертів, яка приступила до розробки нового типового контракту для Збройних Сил України.

Читайте: Правила, написанные кровью

За основу взято зразки контрактів, що застосовуються в провідних арміях світу, які необхідно доповнити з урахуванням практичного досвіду і проблем, що виникають в воїнів-контрактників Збройних Сил України.

Робота над проектом типового контракту для української армії носить відкритий характер. Кожен воїн-контрактник, який проходить службу або завершив її, та кожен командир має можливість взяти участь в його розробці.

Пропозиції можна надсилати електронною поштою [email protected], а також розміщувати в обговоренні дискусійних питань і проектів на сторінці "Сила права" в Facebook.

Інформація про хід підготовки нового типового контракту для Збройних Сил України буде розміщуватися у відповідному розділі на сайті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...