Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ШоуКияни

/Дети

В Києві відбувся унікальний соціальний проект-фестиваль краси "Міні Міс Дарниці 2018"

1.4т

01 червня 2018 року до Міжнародного дня захисту дітей відбувся унікальний соціальний проект-фестиваль краси "Міні Міс Дарниці 2018" в Палаці культури "Дарниця" за адресою: м. Київ, вул.Заслонова 18.

В Києві відбувся унікальний соціальний проект-фестиваль краси "Міні Міс Дарниці 2018"

Учасницями фестивалю стали дівчатка від 3 до 16 років незалежно від індивідуальних особливостей та досвіду у конкурсах.

Організатори фестивалю прагнули у доступній формі донести молодим поколінням українців розуміння унікальності кожного з них, бажання допомогти тим, кому ця допомога потрібна, рівних можливостей для кожного.

В Києві відбувся унікальний соціальний проект-фестиваль краси "Міні Міс Дарниці 2018"

Метою заходу стало виховання у дітей почуття поваги один до одного, розвиток навиків терпимості до індивідуальних відмінностей, вироблення комунікативної культури спілкування та взаєморозуміння; формування толерантного ставлення між дітьми (незалежно від віку, соціального стану, національності, раси тощо), уміння співіснувати одне з одним, повага і підтримка між дітьми, об'єднання своїх зусиль в ім'я загального добра; формування активної життєвої позиції, яка проявляється в дієвій допомозі тому, хто її потребує, сприяння виробленню активного неприйняття будь-яких форм дискримінації, вихованню толерантності, гуманізму, виховання високих моральних якостей особистості.

Серед гостей заходу були: народні депутати України, депутати Київської міської ради, громадські діячі.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

0
Комментарии
1
1
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги