Олена Мозгова готує душевний концерт в честь пам’яті батька. Відео

226

Вшановуючи пам’ять батька, його дочка Олена Мозгова готує 31 березня на сцені Палацу "Україна" творчий вечір пам’яті Миколи Мозгового.

Ім’я Мозгового пов’язане з його чудовими і дуже популярними піснями, які довгий час зігрівають теплом і старших людей і молодь. Пісні залишаться назавжди, більшість з яких він створив на власні вірші: "Край", "Зачаруй нас любов", "Вперше", "Материнська любов", "Моя перша любов" та багато інших. Поки звучать його пісні він живий в наших душах.

Творчість Миколи Мозгового – це органічне поєднання таланту, авторського бачення і народних мотивів карпатського краю. Загальнолюдські цінності – любов до Батьківщини, як України в цілому, так і до того карпатського рідного батьківського краю зокрема, народили прекрасні мелодії, які схвилювали серце щемною любов’ю до рідної землі та родини. Його мелодії пізнаєш з перших акордів.

Програма Вечора передбачає живе спілкування з глядачами всіх, хто небайдуже ставиться до творчості Миколи Мозгового. На головній сцені країни улюблені пісні Маестро пролунають у новому прочитанні, яке готують найяскравіші зірки української сцени та талановиті молоді артисти на вірші поетів Андрія Демиденка, Віктора Синьова, Юрія Рибчинського та інших поетів, з якими він плідно працював . На Вечорі прозвучать твори, написані в різні періоди життя Миколи Петровича. Ці пісні й нині хвилюють, тривожать душу, вони непідвладні часу.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости