newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Недім Усеінов
Недім Усеінов
Делегат Світового конгресу кримських татар від Польщі

Блог | Чому протестує Польща?

Протесты в Польше

Протягом того періоду, коли Польща стала справді демократичною республікою після падіння комуністичного режиму, минуло 25-30 років. За цей час у країні сформувався прошарок свідомого, сильного й індивідуалістичного громадянського суспільства. Тому не варто дивуватися, що поляки незважаючи на здебільшого католицьку і релігійну країну, виходять на вулиці. Навіть, якщо це жінки, які у Варшаві й інших містах виходять на чорні протести проти заборони абортів.

Після останніх парламентських виборів у країні відбувся політичний поділ, який ще більш яскраво підтвердився зараз. Це консервативна традиційна і ліберальна частина суспільства. Тому зовсім не так, що всі польки вийшли і підтримують цей протест. Дуже багато польок мають традиційний і консервативний погляд. Вони вважають, що проект, який мав би заборонити аборти, є правильним. Інша частина, яка зараз протестує, вважає, що ні. Важко сказати про відсоткове співвідношення такого поділу. Але у польському публічному дискурсі ця тема останніми днями захопила увагу більшості суспільства: як тих, хто за, так і тих, хто проти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...