УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

А ти що, відійти не можеш?

5,1 т.
А ти що, відійти не можеш?

Я дуже поважаю людей, які курять, але роблять це з повагою до інших.

От Зураб Аласанія має портативну попільничку. Є такі, що вибачаються і відходять в сторонку і слідкують, щоб нікому не заважати.

Але як же ж задовбали ті, хто стоять в переході під знаком і смалять. Або ті, хто стануть прямо посеред зупинки, і начхати, що поруч діти та й просто люди, яким це неприємно. Ті, хто йдуть в натовпі і обдають своїм димом всіх на 10 метрів назад, а деякі премійовані Дарвіном взагалі тобі в обличчя надмухають.

Або ж ті, хто спокійно може пережити трансатлантичний переліт, але в потязі треба надимілять так, що доноситься до середини вагону.

І при цьому такі люди найбільше кричать про "порушення прав курців". А на твоє зауваження скажуть "а ти що, відійти не можеш".

Ну і окрема тема бички. Зупинки, переходи, простір перед під’їздом, прибудинкова територія під балконами - це місця, де бички, видається ростуть самі собою.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...