"Вата" кликала американців? А ось і вони!

31.5т

У вати відняло мову. Ось вже цілий рік вата розповідає один одному, що війна на Донбасі - проект Америки. Що це Америка провокує конфлікт, що вона перекидає до України озброєння країн колишнього Варшавського договору. Начебто нещодавно от з Польщі передали 300 танків. З екіпажами. Саме так.

Постять фотки якихось танків у Німеччині чи Литві, видаючи їх за фотки з львівського залізничного вузла. А десь там під Артемівськом стоїть, кажуть, ціла дивізія американська, але місцевих туди не пускають, тому фоток нема.

Читайте:В Украине на броневики США установят пулеметы - эксперт

І от цілий рік таких розмов про норвезьких найманців, латиських снайперів, французькі спецпідрозділи, невловимих американських інструкторів та найманців з блеквотерсу.

І тут легкий шок. Так, український аеропорт, так зловісні US Navy на борту літака, ось білозубий бригадний американський генерал, а ось і Порох сідає за кермо американської техніки. Навіть поки без озброєння, але у вати когнітивна пауза... Тобто оце рік розповідали, лякали один одного американцями. І ось вони прийшли. Вата знає, що ясна річ, що якщо так офіційно знімають якісь броньовані джипи, то все саме цікаве буде в літаку, що не будуть знімати...

І тут би Росії якось відповісти несиметрично - направити на Донбас якихось псковських елітних десантників, чи снайперів з 23-ї бригади, чи може якусь Чєбурашку, Буратіну чи таємну розробку Т-122Б3-1М. Але це все вже рік як воює в Україні.

Ну що, вата, кликала американців - а ось і вони...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги