Референдум про вступ в НАТО - спланована провокація проти України

7.3т

Ініціатива партії "Батьківщина" про одночасне проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України в північноатлантичний Альянс НАТО, ніщо інше як добре спланована політична технологія ззовні країни для мобілізації "Руського міра" навколо активної участі у виборах, і відповідно перемога в деяких округах відвертих представників російського інтересу.

...в східних та південних регіонах нашої країни досі присутній попит на позаблоковість, тому ця технологія має на меті збільшити активність "проросійського" електорату.

Україна не може навіть розглядати питання про вступ, адже статут Альянсу не передбачає розширення з країнами, які перебувають в стані військового конфлікту.

І ми, і Тимошенко маємо усвідомлювати, що маніпуляції на теми вступу або не вступу України в НАТО сьогодні фактично межують з деструктивом, адже саме питання вступити чи ні – означає нашу не визначеність. Ми вже визначились, і за рішенням РНБО до уряду були направлені директиви щодо підготовки документів для парламенту, за якими буде дезактивований позаблоковий статус нашої країни. Більш того, провести референдум синхронно з виборами вже технічно не можливо. На збір 3 млн. підписів та на процедуру 1,5 місяці надто замало. Щодо використання цієї теми як передвиборчої технології, маю нагадати, що тема НАТО в середині партії Тимошенко активується щоразу перед виборами, але ще раз хочу зазначити, що референдум навантажує додатковими витратами бюджет, в результаті ми отримаємо дестабілізуючий фактор, замороження теми вступу, активність проросійського електорату. Референдум не послужить інтеграції, бо ми перебуваємо в стані відкритої агресії. На сьогодні актуальніше питання про отримання статусу союзника США.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.