УкрРус

"Діалоги Моне" - шлях до порозуміння

14.1т
  • "Діалоги Моне" - шлях до порозуміння | фото 1
    1/4

Жана Моне називали "батьком Європи".

Американський президент Джон Кеннеді у листі до творця Євросоюзу після Другої світової війни Моне писав: "Ви силою разуму зробили для об'єднання Європи більше, ніж усі імператори силою зброї".

Разом із моїм заступником з міжнародних питань Віктором Вовком та керівником секретаріату фракціі Олексієм Кочарміним ми працюємо в маєтку Моне неподалік Парижу. Тут упродовж двох днів проходитимуть "Діалоги Моне" щодо актуальних питань реформування роботи українського парламенту.

Ініціював їх великий друг Украіни, екс-президент Європарламенту і чинний голова місії з реформи роботи Ради Пет Кокс. Усі витрати взяла на себе приймаюча сторона.

Це без сумніву історична подія - переговори лідерів парламентських фракцій про порозуміння в умовах війни і реформування роботи ВРУ. Головна мета яких - радикально підвищити якість і ефективність роботи парламенту.

У переговорах беруть участь усі керівники фракцій і груп парламенту. Окрім Кремлівського блоку. Не приїхала і Юлія Тимошенко, замість неї іі заступник.

Також бере активну участь керівництво Верховної Ради - Андрій Парубій, Ірина Геращенко та Оксана Сироїд.

Вірю, що ми знайдемо в собі мудрість і мужність забути про політику, коли йде мова про інтереси України. І достойно представити свою державу на міжнародній арені, переконавши західних партнерів допомогти нам провести реальні реформи на своїй землі заради гідного життя українців.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги