УкрРус

Меджліс забороняють не просто так

Читати українською

Як можна заборонити організацію, яка ніде не зареєстрована. Я про Меджліс. В цьому контексті для мене очевидним є намагання Російської Федерації створити черговий привід, щоб розпочати нову хвилю репресій проти членів Меджлісу, як центрального офісу, так і членів та керівників регіональних відділень. Заблокувати їх діяльність. А це сотні людей у всьому Криму, які тепер із забороною, так званою прокуратурою Криму, Меджлісу, теоретично можуть бути під наглядом російської сторони.

Заборона Меджлісу не випадково співпала із засіданням кримськотатарського комітету у Вільнюсі. Це сигнал кримським татарам і зокрема членам Меджлісу, що кожне ваше намагання покращити ситуацію свого народу в Криму, буде зустрічатися російськими каральними органами. Це сигнал, що ви під нашим ретельним наглядом і у вас є приводи, щоб боятися того, що ми зробимо з вами у майбутньому.

Зараз люди повертаються до Криму і не знають, що їх там чекає. Чи повістка до суду, у зв’язку з тим, що вони будучи членами Меджлісу, брали участь у засіданні. Чи когось взагалі не впустять на територію Криму.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги