, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Як можна заборонити організацію, яка ніде не зареєстрована. Я про Меджліс. В цьому контексті для мене очевидним є намагання Російської Федерації створити черговий привід, щоб розпочати нову хвилю репресій проти членів Меджлісу, як центрального офісу, так і членів та керівників регіональних відділень. Заблокувати їх діяльність. А це сотні людей у всьому Криму, які тепер із забороною, так званою прокуратурою Криму, Меджлісу, теоретично можуть бути під наглядом російської сторони.

Заборона Меджлісу не випадково співпала із засіданням кримськотатарського комітету у Вільнюсі. Це сигнал кримським татарам і зокрема членам Меджлісу, що кожне ваше намагання покращити ситуацію свого народу в Криму, буде зустрічатися російськими каральними органами. Це сигнал, що ви під нашим ретельним наглядом і у вас є приводи, щоб боятися того, що ми зробимо з вами у майбутньому.

Зараз люди повертаються до Криму і не знають, що їх там чекає. Чи повістка до суду, у зв’язку з тим, що вони будучи членами Меджлісу, брали участь у засіданні. Чи когось взагалі не впустять на територію Криму.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги