УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Олег Ляшко
Олег Ляшко
Украинский политик, лидер Радикальной партии

Блог | Президент не усвідомлює очевидних істин

Президент не усвідомлює очевидних істин

Порошенко підтвердив факт своєї зустрічі в Києві з посланцем Путіна Гризловим. Сказав, що готовий зустрічатися з ким завгодно, щоб звільнити наших заручників.

З ким завгодно справді треба зустрічатися, щоб домогтися звільнення наших в'язнів і полонених. Але не Президенту і не в Україні.Гризлов як член Ради безпеки Росії є безпосереднім співучасником злочинних рішень про військове захоплення Криму, про російську окупацію Донбасу. На руках Гризлова - загублені життя тисяч українських військовослужбовців і мирних громадян. Тому Гризлов для України - злочинець, який разом із Путіним має відповідати за найтяжчі злочини проти українців. Обов'язок кожного громадянина України, у тому числі і Порошенка, затримати злочинця і передати його в руки правосуддя. Можемо ми уявити, щоб Обама, Меркель, Кемерон, Нетаньяху чи Ердоган зустрічалися з лідерами терористів, та ще й у своєму офісі? Повний абсурд! Для таких переговорів є спецслужби, неофіційні представники, посередники тощо. Але в жодному випадку не глава держави. Бо такі таємні зустрічі, які Порошенко вимушений був визнати лише під тиском громадськості, принижують у першу чергу не самого Порошенка, а Україну.

А ще думаю, що головною темою зустрічі Порошенка з Гризловим була не наші заручники, а зміни до Конституції України. І це так само принизливо для суверенної держави, коли агресор за нас вирішує - за якою Конституцією нам жити.

Ті українські високопосадовці, які спочатку впустили злочинця Гризлова в Україну, а потім не затримали, а випустили з України - однозначно вчинили посадовий злочин, за який мають відповісти. Кожного, хто причетний до кривавої російської агресії проти України, треба дістати з-під землі і притягнути до відповідальності. Жодного винятку тут бути не може. Адже злочини без покарання провокують нові злочини. А ще - заради пам'яті тисяч полеглих наших Героїв.

Мені дуже прикро, що Президент моєї країни не усвідомлює таких очевидних істин.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...