УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Україна мала багато шансів скористатись заварухами в Московії

 Україна мала багато шансів скористатись заварухами в Московії

У чудовому історичному фільмі "Раскол" був такий епізод. Військо царя Алєксєя розтрощили козаки, татари посунули на Москву, цар збіжав, москвичі розбігаються, старообрядці з новообрядцями б'ються, один лише Нікон у столиці. Йому кажуть - що ви отчє, подуріли, тікайте теж. А він спокійно так каже:

- Погано ваша розвідка працює. За моїми данними, козаки пересварились вже і поміж собою, і з татарами. Ніякого походу не буде. Але циц, мені ще спасибельний молебен треба служити щоб сталось чудо і поход було скасовано.

(Своїми словами, звичайно, пересказав смисл).

Читайте: Российский политик: Путин на весь мир признался в военном приступлении

Так я це до чого. Україна мала багато шансів скористатись заварухами в Московії, і ніколи практично не користувалась.

Так і тепер. На умовний день Ч Україна не готова діяти у змінених обставинах - наприклад, перейти у наступ та захопити низку сусідніх районів, щоб гарантувати невторгнення. Операції по нейтралізації ядерних установ противника. Дипломатичний фронт щодо подалььшої долі імперії. Співпрацю з народами Росії.

І навіть якщо такі шанси з'являються, то в кращому разі почнуть садитись і думати. Стратегічно так, неквапно.

А коли надумають, то ситуація зміниться знов. І це в кращому випадку, бо в гіршому випадку план один: а тепер добряче дати по пиці своєму опоненту по коаліції всередині країни.

Читайте: Путин в фильме рассказал, как российские солдаты захватили Крым

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...