Сьогодні річниця спроби вбити українську Конституцію та Соборність. Конституцію і Соборність поки не вбили бо в парламенті ніяк не можуть знайти 300 іуд які готові віддати свої голоси за особливий статус Донбасу.

Натомість тоді вбили чотирьох молодих солдат Національної гвардії. Досі достеменно не встановлено хто саме кинув гранату якою вбито хлопців. Досі достеменно не встановлено хто організував це криваве побоїще під стінами Верховної ради.

В той же час незаперечним є факт, що поліція під час подій річної давнини під парламентом діяла неадекватно і непрофесійно. Величезна кількість людей яка абсолютно не має жодного відношення до вибуху гранати була затримана і навіть заарештована. При затриманні людей над жорстоко били а лідеру громадського об'єднання "Чорний комітет" Богдану Тицькому "беркута" на очах у нової поліції зумисно в трьох місцях зламав руку. Тільки Божий промисел та допомога друзів врятувала Богдану руку...

За декілька місяців переважна більшість затриманих і арештованих патріотів у справі "Захистників Конституції" було звільнено з за ґрат а з декого навіть знято обвинувачення.

Вчора в Шевченківському районому суді столиці відбулося попереднє слухання цієї резонансної кримінальної справи. На лаві підсудних залишилося лише два активіста Крайняк і Гуменюк яких звинувачують у вибухі гранати і відповідно смерті чотирьох Нацгвардійців. Вчора в суді були масові бійки між активістами які прийшли підтримати ув'язнених і поліцією яка захищала суд. Справа в тому, що обидва обвинувачених є учасниками національно-визвольної війни на Сході а колегія суддів була якимось "дивом" сформована з вихідців, з Луганщини.

Я не хочу до судового розгляду по суті давати якісь оцінки доказовій базі у цій справі але схоже у обвинувачення з цим будуть великі проблеми. І те, що вчора суд в решті решт повернув обвинувальний акт прокуратурі це прямо підтверджує.

Як перший заступник голови Комітету Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і представник Радикальної партії Олега Ляшка вимагаю від правоохоронних органів чітко повідомити суспільству хто був безпосереднім виконавцем і замовником кривавого дійства під стінами парламента. Досить робити гарну міну при поганій грі і переслідуючи патріотів покривати бариг від влади!

Адже ми як і все українство усвідомлюємо, що криваве побоїще під стінами ВР було організоване для того, щоб відволікти увагу суспільства від національної зради яка в цей час відбувалася в стінах парламенту.

Кров чотирьох Нацгвардійців на руках тих політиканів хто цю національну зраду прикрив їхніми молодими життями.

Я, в той день і час коли почалося побоїще вирвався з парламента до протестуючих і кинута граната підірвалася на місці де я стояв за декілька хвилин як мене звідти насильно забрала держохорона. Це відбувалося на очах генералів-тодішніх керівників Нацполіції. За минулий рік мене по цьому питанню навіть в якості свідка ніхто не допитав. Мої колеги по фракції Радикальної партії народні депутати Оксана Корчинська та Сергій Скуратовський рятували життя пораненим Нацгвардіійцям, інші колеги їздили по райвідділах витягувати незаконно затриманих активістів. Їх теж ніхто не допитував і це свідчить про рівень слідства.

Вважаю справою честі рано чи пізно встановити безпосередньо винних у цій кривавій трагедії і тих хто її організував прикриваючи національну зраду в парламенті життями молодих людей. Одних вбили, других посадили, третіх скалічили а самі жирують і країною гендлюють!

Правосуддю бути!!!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги