newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Недім Усеінов
Недім Усеінов
Делегат Світового конгресу кримських татар від Польщі

Блог | У Криму створять фейковий Меджліс

У Криму створять фейковий Меджліс

Заборона діяльності Меджлісу, так званою російською прокуратурою та судом, спрямована в першу чергу проти Мустафи Джемілєва та Рефата Чубарова. Маргіналізуючи Меджліс, Росія намагається відібрати у них підставу вважатися легітимними представниками народу в очах, перш за все, міжнародної спільноти.

Видео дня

Численні поїздки Чубарова та Джемілєва світом, зустрічі з міжнародними організаціями та лідерами держав, під час яких вони розповідають про ситуацію кримських татар і вимагають утримати санкції проти Росії, мають втратити логічне підґрунтя саме тому, що реального впливу на життя свого народу ці лідери не мають.

Одним словом: заборона Меджлісу - це елемент стратегії делегітимізації на міжнародній арені Чубарова та Джемілєва як лідерів кримськотатарського народу.

Коли в Криму створять альтернативний Меджлісові орган, формально очолюваний російськими колаборантами з кримських татар, тоді люди, хоч з почуттям огиди, але таки співпрацюватимуть з ним для вирішення своїх щоденних життєвих справ. Таким чином, кримські татари самовідстороняться від політики, щоб вижити на рідній землі. Це у радянські часи їм не було чого втрачати, а тепер є. А Кремлеві це на руку.

Як цьому протидіяти і як утримати значення і вплив Меджлісу та його лідерів на життя кримських татар? Єдиний шлях - це створення кримськотатарської автономії у складі України з урядом на чолі з нинішніми лідерами народу, який буде тимчасово працювати на території великої України.

Уряд Криму "на вигнанні" - це формалізація Меджлісу та його легітимізація у світі, яка дозволить йому та нашим лідерам залишитись у "кримській грі" в якості реальних політичних фігур.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...