УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Олег Ляшко
Олег Ляшко
Украинский политик, лидер Радикальной партии

Блог | Папуасами ми були, папуасами і залишаємося

Папуасами ми були, папуасами і залишаємося

Для Петра Порошенка голова Нацбанку Валерія Гонтарєва - найкращий банкір світу. А американські експерти вважають Гонтарєву одним із найгірших банкірів у світі. Американців напевно підкупила російська ФСБ. Або вони просто нічого не розуміють в економіці. Саме тому кількість проданих автомобілів в США у минулому році - 14,6 мільйонів авто! Абсолютний рекорд за останні роки. А в Україні минулого року продали усього 47 тисяч авто - теж абсолютний рекорд, тільки негативний. На всю 50-мільйонну країну! 47 тисяч!!

Звідки в американців рекорд? Вони купують авто в кредит під 3% річних. І ще в них бензин - майже дармовий, бо ціна на нафту - біля плінтуса. А в нас кредит у комерційному банку під 30% хрєн візьмеш, а ціни на бензин - стоять, а дехто з монопольок навіть піднімає. І плювати їм на дармову нафту, у нас бензин з віслюкової сечі роблять, а вона дорога.

Один із яскравих прикладів. Ми з Viktor Halasiuk півроку доводили необхідність прийняття закону про звільнення від сплати мита і ПДВ ввезених в Україну електромобілів. Увесь світ пересідає на електромобілі, через років 10-20 бензинові будуть раритетними, а нас з Віктором ледь не півпарламенту звинувачували в лобіюванні інтересів електромобільної мафії. Мафії такої в Україні немає, минулого року до нас завезли біля 400 електромобілів. Зате як завозитимуть тисячами - це і екологія, і обслуговуючий сервіс, і зниження енергозалежності.

І таких прикладів - безліч. Б'єшся, як риба об лід, щоб щось змінити у своїй відсталій, розваленій, згвалтованій, обкраденій, обдуреній, нікому в світі не потрібній Україні, а з тебе ще й дурака весь час роблять.

Саме тому в нас Гонтарєва - найкращий банкір у світі (при найбільшому обвалі гривні), Порошенко - найкращий Президент і переговірник (хоча Україну всі раком ставлять), Яценюк - найкращий прем'єр (при катастрофічному зубожінні всієї нації).

Папуасами ми були, папуасами і залишаємося. І Революція Гідності нічому нас не навчила.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...