Дякуємо, Нідерланди! Про позитив від провального референдуму

15.8т

Українці сумують і гніваються.

Як же так, лише 38,1 відсоток громадян Нідерландів проголосували за асоціацію України з ЄС! А 61,1 проти!

Друзі, після того, що начудила Україна — це ще й гарні цифри! Я думав, буде гірше... Тому дякуємо Нідерландам! І за високу підтримку, і за те, що нас отверезили: українці, досить експлуатувати Європу! Вас і так підтримують, як можуть. То робіть ширші кроки назустріч, а не лише зі стражданнями вимучуйте в Раді голосування за необхідні "європейські" закони. Ми не потрібні Європі зі своїм постійним ниттям: допоможіть, нас б'ють. Європа це бачить і адекватно реагує. Але це — як на вулиці: не можеш зразу дати здачі хулігану, то сподівайся не лише на допомогу старшого брата, але й сам піди на турніку повиси...

Звичайно, на референдум в Нідерландах впливала і "стороння сила". Це було видно неозброєним оком. Та й сама "сила" не сильно ховалася... Зараз радіє — навіть більше, аніж ми переживаємо. Але треба визнати: референдум виграла не та "сила", провалили не Нідерланди і не ЄС, а програла сама Україна. Вся Україна, а не лише особисто Порошенко, як вважають деякі наші діячі.

Якщо ми це зрозуміємо, зробимо висновки і, головне, почнемо діяти — все у нас буде добре. І Європа ще відгукнеться: хлопці, вам пора до нас. А ми ще й носом крутитимо й думатимемо: а чи варто тепер?

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги