Про національну зраду та вибори в окупованому Донбасі

Про національну зраду та вибори в окупованому Донбасі

Є абсолютно достовірна інформація, що в Адміністрації Президента готується Законопроект про вибори на окупованій частині Донбасу. Незабаром, цей Законопроект буде внесено на розгляд парламенту народними депутатами від БПП. Слід зазначити, що представники так званого "Опозиційного блоку" радо підтримають цей Законопроект, при цьому наполягають на проведенні не тільки місцевих виборів, а й на довиборах до Верховної Ради України на мажоритарних округах, де вони не були проведені в зв'язку з окупацією. В контексті цього, є ще одна інформація, що затримка з формуванням нового складу ЦВК відбувається через те, що Президент України Петро Порошенко, чиїм обов’язком є подавати на затвердження Верховної Ради персональний склад цього органу, готує до подання список осіб не тих, які йому запропонували парламентські фракції, а тих, які погоджуються провести так звані вибори на окупованій частині Донбасу.

Отже, план повної капітуляції України практично готовий до реалізації, залишається лише зґвалтувати в черговий раз парламент, примушуючи прийняти Закон про вибори на окупований територіях. Справа виглядає так, що протистояти цьому можна лише об'єднавши зусилля парламентської демократичної опозиції (Радикальна партія Олега Ляшка, Самопоміч, Батьківщина, позафракційні) та громадськості, у вигляді масових акцій протесту учасників добровольчого руху, позапарламентських партій, громадських організацій.

Видео дня

На жаль, доля національно-визвольної війни на сході і територіальної цілісності країни зараз буде вирішуватись в будівлі українського парламенту. Для перемоги над зовнішнім ворогом Кремлівським агресором, мусимо перемогти внутрішнього ворога: колаборантів та п'яту колону Москви.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.