У "ЛНР" набирає обертів протистояння між "козацькими" формуваннями і Плотницьким

7.2т

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в м. Первомайськ військові підрозділи, які підпорядковані очільнику самопроголошеної "ЛНР" Плотницькому роззброїли підрозділ місцевих "козаків, який базувався в адміністративній будівлі ДП "Первомайськвугілля".

За інформацією безпосередньо з місця подій в операції по нейтралізації місцевих "козаків" приймали участь російські військові, які мають безпосереднє відношення до ГРУ ГШ ЗС РФ.

Як повідомлялося раніше, Плотницький видав розпорядження, в якому заборонив директорам будинків культури та інших установ, придатних для проведення масових зібрань, надавати приміщення т. зв. "козацьким" формуванням і об'єднанням. Керівникам об'єктів комунальної власності дано вказівку розірвати всі договори оренди приміщень з представниками "козацьких" формувань.

Примітно, що паралельно з процесами "розірвання договорів оренди приміщень",які відбуваються в м.Первомайськ, поблизу м.Алчевськ розпочалися батальйонно-тактичні навчання бойовиків місце і час проведення яких співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки провести силову акцію щодо розформування бригади"Призрак" імені Олексія Мозгового.

Весь особовий склад бригади "Призрак", згідно рішення військового керівництва "ЛНР", повинен перейти в різні військові підрозділи "народної міліції ЛНР"

У соціальних мережах бойовики "Призрак" розповідають про те, що "ніякого переформування, швидше за все, не буде: ми розійдемося по будинках у повному складі".

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги