УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Григорій Палій
Григорій Палій
Мобілізований журналіст "Обозревателя"

Блог | Суперпропозиція у військовій частині

Суперпропозиція у військовій частині

Якщо говорити про перші враження від нової частини - то вони були дуже хорошими. Справа у тім, що не пройшло і 2 годин, як я прибув до розташування, то опинився на стрільбах у тирі. Що здивувало у першу чергу, так це можливість (майже не лімітована) перед роботою з автоматом попрацювати у електронному тирі. Це реально допомагає відчути краще і руку, і зброю. В тирі реальному робота було побудовано таким чином, що після коротких серій по 10-15 патронів можна було вивчити свої мішені і підкоригувати вогонь на наступну серію. Звісно, це скажімо, стирильні умови і вони зовсім не подібні до бойових, але це дійсно можливість пристріляти руку. Згадуючи попередні навчання на полігоні, у мене було враження, що у першу чергу нам прищеплюють навички техніки безпеки (що однозначно є надзвичайо важливим), а також допомагали призвичаїтися до звуків перестрілки.

Видео дня

Зараз, коли солдатські будні звелися до безкомпромісної боротьби зі снігом, той перший день у новій частині я згадую радше з ностальгією. Якщо вогнева підготовка - це була суперпропозиція, то боротьба зі снігом - це життєва необхідність.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...