newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Андрій Моськін, Андреас Білоус
Андрій Моськін, Андреас Білоус
ведучі світських заходів, корпоративів та весіль

Блог | Кілька весільних хитрощів, або Моя бабця в цьому ходить на город

Кілька весільних хитрощів, або Моя бабця в цьому ходить на город

Все-таки, щоб там не говорили скептики весільних церемоній, а для більшості молодих людей, весілля – це той день, який хочеться запам’ятати на все життя. У своїх мріях наречені планують згадувати перший танець, якому б і Влад Яма з Наталею Могилевською позаздрили та показувати світлини такої якості і краси, що Патріку Демаршельє залишається лише лише курити у стороні. На практиці, вже постфактум, молоде подружжя аналізуючи весілля розуміє, що не варто було скупитися на коодинаторів та організаторів, та й професійні ведучі були б кращими двоюрідної сестри нареченого, яка за символічні дві тисячі гривень напросилася тамадою бути. Дівчина ж переконувала, що кращої тамади за неї – студентки театрального коледжу, не знайти… Ми свідомі того, що кошторисна політика весілля – справа лише самих наречених та їх батьків, тому підготували універсальні поради, які допоможуть двадцятилітній п’ятдесятикілограмовій нареченій не виглядати, як сорокарічна жінка "з формами".

Вибираючи ресторан, переконайтеся, що озвучена сума є кінцевою, і включає увесь спектр обговорених послуг. Також при виборі приміщення церемонії варто перевірити, що у залі є справні та функціональні кондиціонери. Не забудьте замовити достатню кількість охолоджувальних напоїв. Особливо це актуально літом.

Переважно наречена не задумується про те, у що вона одягнена зранку, тоді коли їй роблять зачіску чи макіяж. Майбутня дружина на світанку обирає одяг, у якому їй зручно. От хоч би рожеві штані з затертими колінами, які у талії закріплені булавкою та салатову майку без бюстгалтера. Дорогі наречені, це прекрасно, що почуваєтеся незрівняними у будь-якому вбрані, але пам’ятайте, підготовку до весілля знымає фотограф та оператор! Потім доведеться швиденько перемотувати відео, не показувати світлин або щоразу червоніти, коли глядачі вашої весільної історії бачитимуть головну героїню в одязі "у якому моя бабця на город ходить"… Найкраще у кадрі дивляться акуратні світлі та однотонні речі. Сміливі можуть розглядати варіант атласного пеньюару.

Видео дня

Нареченому краще не обирати весільний піджак чи костюм у дрібну смужку або клітинку. На фото такі принти можуть "різати" око.

Перед виходом з дому нареченій слід захопити із собою змінне взуття. Воно знадобиться не лише у вечері, коли після шалених танців, мріятимете про те, щоб перезутись у щось зручніше. Змінне взуття буде доречним і під час фотосесії/прогулянки – особливо якщо зйомка відбуватиметься десь на природі.

Розрізаючи ваш весільний торт у жодному випадку не поспішайте. Робіть це спокійно і з природною усмішкою на обличчі. Місце, де розрізатимете торт слід заздалегідь обговорити з фотографом, адже навіть те з якої сторони стоятимете поблизу торта, може суттєво вплинути на кінцевий результат фото.

Якщо бюджет дозволяє – довірте сценарій свята професіоналам, які спеціалізуються на весільній тематиці. У більшості випадків вони співпрацюють із ведучими цінового сегменту від вище середнього.

Хочете зекономити?

Обговоріть (і не один раз!) усі конкурси, які хоче провести замовлений тамада. Якось знайома розповідала, що подруга, яка виходила заміж вирішила сама розписати усі весільні конкурси, так, щоб і цікаво, і не банально, і не вульгарно. Не врахувала дівчина лише одного, замовлений тамада вирішив похизуватися своїм талантом шоумена, і поки молоді вийшли на вулицю подихати свіжим повітрям, організував конкурс між дружками та дружбами.

Дружби повинні були сидіти на стільцях, а дружки бігати від них до столу, зі столу ротом "захоплювати" ковбасу, чимдуж бігти до дружби, і годувати його із рота у рот. Тамада не знав лише одного, одна із дружок була вегетаріанкою. Щоб не псувати свята молодим, дружка-вегетаріанка таки бігала із тією ковбасою у роті. Цю картину якраз застала пара молодих, що прийшли із вулиці. Чи варто говорити, що жодні пояснювання молодої, що вона таких конкурсів не писала, на дружку-вегетаріанку не подіяли? Як наслідок, свято було зіпсоване для дівчини, що не їсть м’яса, молодої, яка розуміла, учасницею якого ідіотського конкурсу була її подруга та молодого, якому дісталося на горіхи від дружини за те, що це він обирав такого нікудишнього тамаду.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...