Казуси на весіллі: не в тому річ, з ким ви гуляли усю ніч

Казуси на весіллі: не в тому річ, з ким ви гуляли усю ніч

Середній бюджет весіль на яких ми є ведучими – 500 тисяч гривень. Відповідно, над організацією одного із найголовніших днів у житті молодих людей працює команда професіоналів-підрядників. Мало хто знає про такі нюанси, як-то не ставити фрукти під кондиціонером, чи розраховувати пачки кави із значним запасом. Організатори та координатори весіль повідомлять про ці речі, та проконтролюють їх виконання. З цим проблем не буде, чого не скажеш про гостів молодят.

Будьмо чесними, у відсотках так сімдесяти-вісімдесяти, незважаючи на бюджет та розмах весільної церемонії, її здебільшого влаштовують для родичів. А часто молоді люди хочуть не лише якісне весілля, а й… кількісне, - гостей так на 200-250. І яким б комунікабельними не були ви, чи ваша половинка, стільки друзів-знайомих не назбираєте. Із сильною натяжкою можна нарахувати 70-80 потенційних гостей-молодих людей. Ще осіб на 50 "натягнуть" найближчі родичі після мамів-татів: бабусі, тітки та дядьки із другими половинками і дітьми, рідні і двоюрідні сестри та брати з чоловіками-дружинами або коханими людьми. Ким же заповнювати місця на великому весіллі? От на цьому місці на перший план і виходять усілякі троюрідні сестри із Закарпаття, вуйки із Коломиї та небачені раніше родичі з Польщі-Чехії. З досвіду скажемо, що більшість із такої "незнайомої родини" таки "підтягується" на весілля родича. Про фінансовий аспект – бронювання та оплату готелів, харчування рідні, а подекуди і оплату залізничних та авіаквитків говорити не будемо. Це – особисте рішення кожного. Розповімо про весільні казуси, що виникають через таки-от далеких родичів.

Видео дня

Кілька років тому проводили весільну церемонію в одному із комплексів на виїзді із Києва. Запам’яталася вона нам тим, що гостей на весіллі було чверть тисячі, якщо не більше. Після усіх вступних частин та першого частування за столом, люди потроху виходили пройтися, поспілкуватися, перетравити спожите. Молоде подружжя теж вийшло з-за свого місця. Чоловік пішов покурити із дружбами, а молода про щось говорили із рідним братом. Обоє за віком майже ровесники, брат був гарно одягнений та усміхався якимось словами сестри. Раптом до них підходить двоюрідний брат матері молодої, з яким не бачилися років із десять та заради пристойності вирішили запросити. Гучним басовитим голосом цей чоловік починає "щиро" вітати "закохану пару", бажати їм мішок діток, і все у такому дусі. Довелося нам втрутитися, і перевести все на жарт. Потім ще довго вислуховували від цього чоловіка, що на весіллі усі хлопці так один на одного схожі, що і не відрізниш брата від нареченого.

А ще пам’ятаємо, як проводили весілля в Івано-Франківську. Значна частина рідні молодого проживала в Угорщині, і в Україні в останнє була років з п’ятнадцять тому. Але усіх цих дванадцятеро людей молодий чоловік вирішив запросити на весілля. Приїхали усі до одного. Спочатку намагалися порузімитися з іншими гостями міксом угорської та закапатської української, потім обурювалися, що їх майже ніхто не розуміє. Словом, усе весілля гості були поділені на групки: "угорські родичі", "та навіщо ті угорці приїхали", "та не чіпайте тих угорців", про жодну родинну згуртованість і мови не йшло.

"У мене все буде не так", - можете промовити ви, і додати: "Я із своєю троюрідною сестрою не один рік паски у пісочниці "пекла". Хто-хто, а вона мене ні з ким не переплутає". Звичайно, чого вам і бажаємо. Лише пам’ятайте, весілля – день ваш, а не родичів, не дозвольте їм його зіпсувати. Ми б радили запрошувати лише тих людей, яких ви добре знаєте. Якщо ви з родичем побачитесь вперше на своєму весіллі, то не чекаєте, що для того "родича" ваше весілля – це особлива подія, а не просто привід випити-закусити.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.