УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Виктор Галасюк
Виктор Галасюк
Президент Украинской ассоциации Римского клуба, профессор кафедры ММСА Института прикладного системного анализа КПИ имени Сикорского, доктор экономических наук

Блог | Україна - чемпіон, а не жертва!

Україна - чемпіон, а не жертва!

Провідні мозкові центри світу прогнозують майбутнє країн не тільки на 3-5 років, а й на 30-35 років наперед. Створений ще у 1946 році всесвітньо відомий дослідницький підрозділ The Economist розрахував траекторію України до 2050 року.

Протягом 35 років наша економіка в середньому зростатиме на 1% (!) на рік. А населення скоротиться до 32 (!!!) млн осіб. І це не наукова фантастика, не сюжет фільму жахів. Це авторитетний міжнародний прогноз без цензури, політики та пропаганди.

Експерти бачать нас периферійною країною з малою сировинною економікою і на перспективу теж. І налаштовують на це глобальних інвесторів.

Основа такого сценарію закладається сьогодні. Через кабальний Меморандум з МВФ і через відсутність системних радикальних реформ. Наша місія – довести, що це не фатум, а тимчасове відхилення від оптимальної траекторії!

Альтернатива цьому дрейфу є. Команда РПЛ бореться за неї щодня. Україна – виробник, інноватор та чемпіон, а не ресурсний донор, боржник та жертва!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...