УкрРус

Керована свобода слова, або Говорять і показують олігархи

З нагоди Всесвітнього дня свободи преси.

Структура і принципи діяльності абсолютної більшості українських ЗМІ (зокрема, телебачення) вже остаточно визначилися. Так, зміст політичних повідомлень задає власник-олігарх, забезпечує медіа-менеджер, реалізує редактор і журналісти.

Прогнозованість новинного контенту, щоправда, інколи порушує сам олігарх своєю політичною непрогнозованістю. Коломойський тут чемпіон: вже тричі змінив орієнтацію лише щодо Порошенка. В такому випадку певний "перехідний" період дивуються глядачі, потерпають журналісти, перебудовуються коміки!

А так - все стабільно: "Інтер" - про "народний" Опозиційний блок і сателітів, "Україна" - про благодійника Ахметова, " ІСТV" і К° - про миротворця Кучму, "5 канал" - про героїчного Порошенка...

Що потрібно для реальної свободи слова? Демонополізація й деолігархізація. Закони вже є, зокрема, про принцип "1 власник - 1 канал". Треба лише їх виконати і, найголовніше - журналістам згадати, що вони журналісти, а не військо олігархічне!

А поки в українських ЗМІ все стабільно, керовано і прогнозовано!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги