УкрРус

"Бугаї" годинами сплять в машинах

  • З початком занять в Олександрівській гімназії відновився кошмар для жителів прилеглих будинків
    1/1
    З початком занять в Олександрівській гімназії відновився кошмар для жителів прилеглих будинків| © Facebook Леоніда Косаківського

8:50. Щоденний ярмарок марнославства біля Олександрівської гімназії на Печерську.

З початком занять в цьому учбовому закладі відновився кошмар для жителів прилеглих будинків. Зразку на "привоз" та ввечері на "розвоз" черги коштовних авто, які заполоняють вулицю та всі навколишні двори.

У проекті з двостороннім рухом у ці години вулиця повністю закупорюється, ні заїхати у двір, ні виїхати неможливо. Водії машин ведуть себе нахабно, їдуть по зустрічній, йдучи на таран, паркуються, де заманеться.

"Бугаї" годинами сплять в машинах, очікуючи своїх малолітніх господарів. Зрозуміла турбота батьків за своїх чад, але не треба ж їх доставляти прямо під двері школи. Сто метрів можна й пішки пройти.

А потім, що з цих дітей буде далі, якщо й портфелі за ними водії та охоронці несуть.

У наші шкільні роки таке й важко було собі уявити, навіть ті сім’ї, які мали таку можливість, подібного собі не дозволяли, бо це було би не сприйнято тодішньою громадською думкою.

Був тут арсенальський дитячий садок, все було спокійно. Після появи замість нього "кузні кадрів еліти України", як вони себе позиціонують, маємо лише головний біль.

Може час керівництву гімназії й з батьками проводити виховну роботу?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги