Нема слів - одні емоції!

23т

У не пленарний тиждень, як і годиться народному депутату, зустрічаюся з громадянами. Вчора був на Хмельниччині, сьогодні - Вінничина, завтра - Житомирщина. Люди різні, проблеми - одні й ті самі: мізерні зарплати і пенсії, дорогі ліки, захмарні комунальні тарифи.

Вчора ввечері після зустрічей та ефірів відчував себе витиснутим лимоном. Але як законослухняний громадянин сів заповнювати електронну декларацію - терміни ж піджимають. Ліг спати о 2-ій ночі.Зранку авторизувався лише з 15 разу і виявив, що нічого з внесених мною напередодні даних не збереглося! Відображається лише порожня сторінка, постійно вибиває помилки 503 та 404. Плюнув, виматюкався, ледь комп'ютер не розбив.

Хтось мені може пояснити, що взагалі відбувається з цією чортовою програмою, яка має працювати, як годинник?! Чи такі технічні проблеми комусь вигідні?

Розробників і відповідальних за це "чудо технологічної думки" треба притягнути до відповідальності за корупцію, бо, схоже, чималі гроші просто відмили. Замість того, щоб зробити нормальну програму, підсунули чисту халтуру. А потім брешуть українцям про боротьбу з корупцією.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги