УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Юрий Романюк
Юрий Романюк
Председатель ВОО "Украина в НАТО"

Блог | Як у Бандерштаті "катують" малолітніх луганчан

Як у Бандерштаті 'катують' малолітніх луганчан

Сьогодні в Коломиї (Івано-Франківська область), в моїй рідній школі, випадково зустрів велику дитячу групу у близько 100 дітей, з посмішками, сміхом, веселощами, безтурботністю, безпечністю…. з …..Луганська, які приїхали відпочити та ознайомитися з культурою, історією та побутом Західної України, Галичини.

ЇХ тут тепло прийняли, годують, бавлять, возять та водять на екскурсії, у музеї, в гори та інше….

І це все в самому епіцентри справжньої аутентичної "Бандерівщини"!

На Прикарпатті (Станіславівщині) народився сам Степан Бандера!

І так за Новий рік та різдвяні свята Прикарпаття організовано відвідало понад 1000 дітей з російськомовного Донбасу, зони АТО.

Луганські діти, батьки/сусіди/родичі яких (умовно! Не саме їх) зараз воюють проти цілісності України! Вбивають "Укропів"! Воюють нібито проти знищення "Хунтою" російськомовного населення Новоросії, яких нібито примусово "змушували" кляті "Укри" розмовляти лише на українській, і, борони боже, на російській мові! Ось саме таку нісенітницю та галіматтю вдовбасили в голови їх тупорилих земляків/батьків/родичів/сусідів - вати, російсько-путінські пропагандоси!

За роки Незалежності Західну Україну - Карпати (Яремче, Ворохту, Верховину, Косів, "Буковель"….. відвідали десятки мільйонів етнічних російськомовних людей з України та всього екс-СРСР!

Жодного випадку мовної, етнічної чи релігійної нетерпимості або переслідування, цькування, погроз зі сторони "Бандеренців" з Бандерштату, за всі 23 роки, ніхто НЕ зафіксував!

Навпаки! Лише, гостинність та привітність!

То ж чому ця мільйонна донбаська ВАТА так елементарно повелася на путінсько-яничарську пропаганду проти України, яка була задіяна лише для одного: силового збереження при владі в Україні ще на десятиріччя бандитсько-кримінального злочинно-корумпованого організованого формування яничари-ахмєтова?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...