Ампутация ног у солдата - это ничего серьезного.

(с)

...в новорічну ніч 2006 в Челябінському танковому училищі РФ п'яні вусмерть командири просто заради задоволення знущалися над рядовим Андрієм Сичовим.

Зокрема його змусили три години сидіти "в позе глубокого полуприседа". В результаті рядовий Сичов отримав гангрену, тромбофлебіт і сепсис. Зрештою, після двох тижнів нестерпних мук йому провели ампутацію обидвох ніг і статевих органів.

Сичову тоді було всього 19 років...

За одними даними серед знущань були групові ґвалтування рядового, які нанесли йому психологічної травми. За другими - їх не було. За третіми - були, та сам Сичов попросив це спростувати.

Знаєте, як на це відреагував тодішній міністр оборони РФ Сергій Іванов?..

Ніяк.

Попри суспільний резонанс, увагу ЗМІ і правозахисників, Іванов слова про це не сказав.

І лиш майже через місяць, 26 січня 2006, коли під час візиту до Вірменії, його прямо спитали про це журналісти, Іванов прокоментував: "Думаю, ничего серьезного там нет".

Резонанс лиш посилився. Солдатські матері під стінами Міноборони вимагали відрізати ноги Іванову.

А він далі продовжив тактику відмовчування.

А знаєте, як за таке кощунство його господар Путін покарав Іванова?

Ніяк.

Точніше - навпаки підвищив його статус до віце-прем'єра - міністра оборони.

А в 2011 Іванов очолив Адміністрацію Президента РФ.

Ба більше, коли підходив до фіналу другий президентський термін Путіна і готувалась операція "преемник", путінський фаворит Іванов разом з Мєдвєдєвим розглядалися як головні претенденти.

Правда, Іванов мав могутніх ворогів - "четверку заговорщиков". А саме тодішніх прем'єр-міністра Фрадкова, помічника президента і голову ради директорів компанії "Роснефть" Сєчіна, мера Москви Лужкова і легендарного генпрокурора Устінова.

Останні двоє були принаймні на той час талановитими і впливовими людьми в інформпросторі і змогли розкруткою вказаного вище та інших скандалів (як, скажімо, те, що син Іванова збив насмерть пенсіонерку) без надмірних зусиль "збити" Іванова. Путін хотів тимчасово передати владу, за спогадами його старшого охоронця Золотова, "как можно более безболезненно".

Менше з тим, Сергій Борисович не просто не був покараний, не був навіть відправлений у відставку. Він пішов НА ПІДВИЩЕННЯ!

А що убогий солдат Сичов, який залишився без ніг і ніколи не матиме ні дітей, ні певних радостей...

Знаєте, чим закінчилась його справа?

Правильно, нічим.

Устінова, попри те, що він виконував для Путіна багато років найчорнішу роботу, відправили у відставку, точніше на почесну пенсію - керувати Мін'юстом.

На його місце прийшов - цирк на дроті - тодішній міністр юстиції Чайка, який востаннє прокоментував справу рядового Сичова так:

"В последние годы Главная военная прокуратура выступала по отношению к армии как отстранённый наблюдатель и излишне политизировала некоторые острые проблемы, выступая с позиции откровенной конфронтации с органами военного управления вместо консолидации и взаимодействия в работе".

І все.

Це держава, де "в позу глубокого полуприседа" ставлять не лише бійця Сичова. Там в "позе глубокого полуприседа" і мозги еліти, і громадська думка в цілому.

Поширте, будь ласка, цей текст серед палких адептів "русского мира", які кличуть таке диявольське знущання над людиною на нашу землю.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости