УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Богдан Яременко
Богдан Яременко
Народный депутат Украины

Блог | Пісня про Севастополь - деградація російської дипломатії

Крим, Володимир Путін, окупація

Не втримаюсь.

Іноді навіть потворне досягає такого ступеню виродженості, аморальності, викликає таку величезну відразу, що гідне бути виставленим на показ. Кунсткамера.

Російські дипломати написали пісню про Севастополь.

Ну, як пісню? Такий собі стиль "а-ля воровайки" - дешевий кабацький шансон. Підкреслену вульгарність стилю органічно доповнюють згадки в "ліриці" пісні про "святую руцкую зємлю - Крим". Ідіотизм, святість і воровская естетика давно нерозлучні в російському житті.

Читайте: Висновки резолюції ЄС по Криму

З морально-есетичним рівнем російської дипломатії вже давно все ясно - з часів лавровського "мудаки, *ля" і захаровської калінки під шафе.

Але політико-ідейна деградація, перепрошую за вислів, російської дипломатії продовжується: не можемо позбутися міжнародних санкцій, не можемо забезпечити визнання світу, що наші громадяни в Криму проживають на законно російській території, "денег нет" - то давайте напишемо пісню.

Раніше у росіян все ж таки були більш патетичні пісні про кораблі, що йдуть на дно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...