Експортно-кредитне агентство, яке буде підтримувати українських виробників-експортерів не лозунгами, а грошима, в Україні буде!

Ми з Олегом Ляшком пообіцяли це ще під час парламентських виборів-2014. Коли фракція Радикальної партії вперше пройшла до Верховної Ради - домоглися включення пункту про створення ЕКА в Коаліційну угоду.

Спільно з кращими українськими та міжнародними експертами та фахівцями МЕРТ розробили законопроект про масштабну експортну експансію через механізм ЕКА та влітку 2015р. зареєстрували його в парламенті за №2142а.

Вже знаходячись в опозиції, 24.11.2015 домоглися прийняття цього стратегічно важливого для економіки законопроекту парламентом у першому читанні. Триває його доопрацювання до другого читання.

Але важливо, щоб держава передбачила кошти на створення ЕКА. Бо без грошей справи не зробиш. Тому під час розгляду проекту Держбюджету-2016 ми домоглися офіційного визнання Прем'єр-міністром того, що створення ЕКА не буде надалі відкладатись у дальню шухляду і що підпорядкований Кабміну Укрексімбанк зробить внесок у статутний капітал ЕКА. Це буде принаймні 200 млн грн.

2016 рік має стати позитивним поворотним пунктом для українського експорту. І з точки зору його обсягу (перехід від падіння до зростання), і з точки зору ставлення держави (перехід від "спостерігання" до дієвої підтримки і сприяння).

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости