Сказане Савченко - помилка

54т

Моя думка щодо готовності народного депутата Надії Савченко вести переговори з Захарченком і Плотницьким, " як з народними депутатами від "ДНР" і "ЛНР".

Перше: немає ніяких "ЛНР" і "ДНР", є ОРДО і ОРЛО.

Друге: ніяких нардепів від цих територій немає, виборів не було, не буде і проведення іх неможливе найближчі роки.

Третє: Верховна Рада ухвалила цілу низку документів, якими визнала частину Донбасу зоною АТО, а осіб, які вчинили ознаки кримінального злочину терористами. З терористами переговори не ведуться. Як нардеп українського парламенту після ухвалення таких документів буде вести переговори?

Четверте: офіційне ведення переговорів у форматі " Україна - РФ- ОБСЄ" потребує певних повноважень, які надають Президент України або уряд. Якщо Надія Савченко отримає такі повноваження, то буде представляти Україну і озвучувати директиви, які надасть МЗС.

Хочу підкреслити, що отримати мандат народного депутата і стати народним депутатом - дві великі різниці. Треба бути обережними у своїх висловлюваннях і не робити подарунків ворогові.

Зміна позиції Кремля, яку озвучив Захарченко, з нагоди пропозиції народного депутата є підтвердженням, що сказане п.Савченко є помилкою.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги