Не треба чекати 11 грудня, поки А. Яценюк прийде звітувати до Верховної Ради, а треба думати, що робити з таким Урядом і знищеною ним національною економікою вже сьогодні.

Абсолютна більшість населення сьогодні не сприймає владу, і ледь не 80% громадян вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку.

Напередодні звіту Уряду хтось "запустив" тезу про те, що це нібито Путін хоче відставки Уряду. Але більш пропутінського уряду наша країна не знала!

Це – пропутінський уряд за формою, бо він свою бездарність і корупцію прикриває Путіним, і за змістом, тому що так "вбити" соціально-економічну ситуацію в Україні – це означає "підготувати" нашу країну для зовнішніх загроз і передати її Путіну "на тарілочці.

Нам не просто треба всіх міністрів замінити, і не об’єднати пару керівних "крісел", а треба змінювати насамперед стратегію діяльності Кабміну. Бо уряд не може далі "вбивати" країну.

Сьогоднішній Кабмін Яценюка – це уряд зовнішнього управління, бо він ухвалює рішення в інтересах міжнародних компаній, а не національної економіки. Він вже просто знищив українську економіку та соціальний добробут українців.

Тому годі чекати Яценюка зі звітом 11 грудня. До речі, 11 грудня – це останній день пленарного тижня. Наступний день сесії – 22 грудня, а там через кілька робочих днів парламенту і "канікули" до 12 січня…

Але якщо ми і далі зволікатимемо і не будемо реагувати на ситуацію, то люди вже вимагатимуть забратися від нас, бо ми не здатні змінити ситуацію. І тоді вже третього Майдану, де по 5 разів на добу гімн співали, не буде. Тоді вже друга Коліївщина буде.

Тому вимагаю вже зараз, не чекаючи звіту Уряду Яценюка 11 грудня, виробити план дій про те, як змінити не лише склад Кабміну, а й стратегію його діяльності, де на першому місці – інтереси України, власного народу та української економіки.

Не проти Путіна треба боротися, а ЗА УКРАЇНУ!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости