newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Роман Бессмертный
Роман Бессмертный
Украинский политик

Блог | Результати референдуму для Британії, ЄС і України

Результати референдуму для Британії, ЄС і України

Очевидно, що таке рішення британців породить у Великобританії внутрішню політичну кризу, яку вже сьогодні заявою про свою відставку намагався долати прем'єр Камерон.

Видео дня

Однак виборів до британського парламенту уникнути не вдасться, як і чергових переговорів з Ірландією, Шотландією. Це відобразиться на всій системі стосунків в рамках британської співдружності і вплине на статус монарха.

Інформаційно країна буде знаходитися в стані постійної дискусії. Ця "трясучка" позначиться в незначній мірі в усіх сферах життя. ЄС і Великобританія будуть вимушені шукати нові моделі співпраці. Результатом цього може стати окремий статус Великої Британії в рамках ЄС, що буде лише формальною фіксацією і без того " автономного" статусу цієї держави.

Проблемою буде і орієнтування третіх держав на виникнення двох нових векторів сили: Велика Британія і країни Балто-чорноморської дуги. Крім Брюсселю політичними центрами стануть Лондон і Варшава.

Для України після британського референдуму у війні з РФ з'явиться три союзники: Лондон, Брюссель, Варшава. Хто з них зможе відіграти ключову роль, той і стане лідером майбутньої Європи.

Всі ці процеси будуть проходити в умовах сучасних комунікаційних технологій, що вплине на поведінку української влади. Влада не зможе ігнорувати позицію українських громадян. Громадяни змусять обирати владу між Лондоном, Брюсселем і Варшавою, що сформує нові відповіді на питання безвізового режиму, членства в ЄС та СОТ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...