До теми інформаційної політики.

Очевидно, що сьогодні головний пріоритет: донесення оперативної, достовірної та адекватної інформації на Схід,в Крим, країни колишнього СРСР, передовсім в Росію та близькі до Росії європейські держави. Хто це може зробити?

1. Найперше і найшвидше власники та менеджери приватних каналів, через максимальне поширення через супутник програм українською, російською та англійською.Тут союзники - наші посольства, торгово-промислові палати, інституції зовнішньо-економічної діяльності...

Читайте:Мининформации займется надзором за СМИ и предотвращением "влияния на сознание граждан"

2. Світові ЗМІ, для представництв яких необхідно створити належні умови в Україні. Пропоную, з 2005 року, на базі УКРІНФОРМУ, де є відповідні приміщення створення своєрідного Міжнародного інформаційного центру.( Слава богу, попередня влада не встигла там побудувати ресторан).

3. Українські журналісти, блогери і просто активісти через визначення спільних принципів та механізмів діяльності ( через документи саморегуляційного характеру) в інтернеті та соціальних мережах.

4. Лише тепер державні, в розумінні суспільні ЗМІ. Через відновлення системи радіо-іномовлення та створення тв-іномовлення.

Як бачимо всі ці та інші завдання інформаційної політики не потребують НОВИХ СПЕЦІАЛЬНИХ ОРГАНІВ У СФЕРІ ЗМІ!

Повинні виконувати свої функції ДЕРЖТЕЛЕРАДІО, МЗС,НАЦРАДА...Дуже важлива роль приватних ЗМІ та власне, всіх журналістів. БРАКУЄ ЛИШЕ КООРДИНАЦІЇ.

Отож, координаційну функцію може виконувати КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, що діє як громадська інституція і куди входять як представники уповноважених державних так і приватних інституцій в системі ЗМІ.

Отож, два висновки нині модної дискусії: Юрій Стець може очолити такий координаційний орган; НОВЕ МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ НЕ ПОТРІБНЕ В ПРИНЦИПІ!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости