Красти з бюджету під час війни – мародерство!

13.8т

В попередніх матеріалах я вже торкався теми МАФів в Києві. Точніше ініціатив міської влади щодо їхнього демонтажу. З цього приводу навіть виникла заочна дискусія з керівництвом департаменту благоустрою КМДА. На думку міських чиновників – це "реальні справи", якими Кличко хизується з рекламних бордів. На моє переконання – звичайна PR-фішка, що не має жодного стосунку до вирішення питання по-суті. Адже поки десятки тисяч МАФів працюватимуть на нелегальному або напівлегальному положенні, "віддячуючи" чиновникам готівкою, корупційна піраміда буде існувати вічно. І демонтаж незначної кількості МАФів перед виборами лише прикриває злочинну систему, що формувалася роками.

Втім, зараз не про це. Під час аналізу міського господарства я натрапив на цікаву інформацію, яка ілюструє всю суть міської влади. Мова про процедуру та результати проведення керівництвом КП "Київблагоустрій" тендеру на знесення МАФів в період з серпня по грудень 2015 р. загальною вартістю в 4 млн. грн. Все вказує на змову учасників тендерних торгів і його ініціаторів з числа високопосадовців згаданого комунального підприємства.

В другому півріччі цього року Київрадою було виділено з міського бюджету для КП "Київблагоустрій" транш в розмірі 4 млн. грн. Цільове призначення цих коштів – знесення самовільно розміщених МАФів, їх демонтаж, розбирання та доставка на майданчик тимчасового зберігання в період з серпня по грудень 2015 р. У зв’язку із цим керівництвом КП "Київблагоустрій" було проведено відповідний тендер.

Для "зручності освоєння" бюджетних коштів, в тендерній документації не зазначено кількість МАФів, які мають бути знесені за ці гроші. З’ясувати, скільки МАФів мають знести в другому півріччі коштом в 4 млн грн не представляється можливим, адже облік ведеться КП "Київблагоустрій" в т.зв. людино-годинах. Така перестраховка викликана передусім тим, що після "освоєння" перших 10 млн. грн., виділених Київрадою у першому півріччі, у громадськості з’явилось низка запитань до керівництва КП "Київблагоустрій", а саме: скільки коштує знесення одного МАФу, скільки було фактично знесено і де залишок виділених бюджетних коштів тощо.

За право зносити МАФи у м.Києві змагались фірми ТОВ "Україна бізнес груп" і ТОВ "Теккотрейд". Згідно даних Протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій, цінових пропозицій) від 31.07.2015 р. по позиції: "Знесення будівель та споруд (демонтаж (розбирання, знесення) самовільно розміщених на території міста об’єктів (будівель та споруд) та доставка таких об’єктів (або їх конструктивних елементів) на майданчик тимчасового зберігання, ДК 016:2010 код 43.11.1)" його переможцем виявилася комерційна фірма ТОВ "Україна бізнес груп".

Все ніби логічно. За виключенням одного цікавого факту – обидві компанії, що брали участь у тендері (ТОВ "Україна бізнес груп" та ТОВ "Теккотрейд") пов’язані між собою через афілійовані структури (ТОВ "Київ-МАФ" і ТОВ "Київ-паркінг").

Взаємозв’язок учасників тендеру простежується наступним чином. Переможець тендеру ТОВ "Україна бізнес груп" має спільного засновника з ТОВ "Київ-МАФ" – Кондрашова Євгена Михайловича. Останній вказує в Державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб підприємців контактний номер телефону ТОВ "Київ-Маф", який за дивним співпадінням був зазначений як контактний у опонента переможця тендеру – фірми ТОВ "Теккотрейд"! Директором обох фірм ТОВ "Київ-МАФ і ТОВ "Україна бізнес груп" виступає – Деркач Дмитро Миколайович, якого з 25.06. 2015 р. замінив на цій посаді – Требісов Олександр Олександрович. Фірми ТОВ "Теккотрейд" та ТОВ "Київ-МАФ" зареєстровані в один день, мають на 100% ідентичні види діяльності та однакову адресу: 02218, м. Київ, вул. Райдужна, будинок 59-б. Засновником і директором ТОВ "Теккотрейд" є Кондратьєв Микола Миколайович.

Крім того, Кондратьєв Микола Миколайович, директор підприємства, яке програло тендер – ТОВ "Теккотрейд", і Кондрашов Євген Михайлович, засновник переможця торгів – ТОВ "Україна бізнес груп" виступають кіцневими бенефіціарами компанії ТОВ "Київ-паркінг".

Як народний депутат України, я, звичайно, буду вимагати від прокуратури розслідування цієї та багатьох інших оборудок київської міської влади. Адже не варто пояснювати, що система держзакупівель – це корупційний гнійник, що стримує розвиток міста та країни. Тендерні "міжсобойчики" в розореній війною країні – це виклик нам, громадянам! В той час, коли ми по копійці споряджаємо українську армію, негідники заробляють мільйонні статки, паразитуючи на бюджеті. Ми їх зупинимо! Владу в Києві буде змінено!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости