УкрРус

Застряв ліфт з пасажирами

Картинка з життя.

Сьогодні (21 жовтня. – Ред.) в обідню перерву в нашому під’їзді застряв ліфт з пасажирами. Почали телефонувати в районну диспетчерську службу 290-98-22. Там грає музика.

Тоді набрали телефон аварійної ліфтів 280-29-95. Записали адресу, пообіцяли прислати майстра. Чекаємо. Запитали, а до кого можна зателефонувати, аби, як раніше, по домофону безпосередньо з ліфтової кабіни попросити перезапустити ліфт.

Назвали номер центральної районної служби 290-98-23. Ті спробували віддалено увімкнути ліфт, не вийшло. Кажуть, треба викликати монтера. Просимо це зробити.

Питають, а ви хто? З’ясовується, що це телефон лише для працівників ЖЕКу. Нам пропонують як громадянам звертатися до районної диспетчерської служби 290-98-22. Мовляв, ті дадуть заявку, і ми тоді направимо ліфтера.

Кажемо, що там грає музика. Нам радять чекати. Просимо все ж надіслати майстра, бо люди в ліфті. Ні, відповідають, тільки після оформлення заявки через 290-98-22. Коло замкнулося.

Добре, що в консьєржки виявився телефон майстра-ліфтера, який обслуговує наш будинок. Зв’язалися з ним, прийшов швидко й визволив людей. Щира дяка йому. А музика весь час, поки тривала ця епопея, по телефону 290-98-22 продовжувала грати.

Задоволення поспілкуватися з районним диспетчером так і не випало.

Тож раджу всім занести прямі телефони аварійних служб в свої мобільники. Це єдиний ваш порятунок, коли потрапите в подібну ситуацію.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги