УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Юрий Винничук
Юрий Винничук
Прозаїк, літературознавець

Блог | Дурні і дороги

Дурні і дороги

Довідавшись, що "Світовий банк виділить $800 млн на українські дороги", я, звичайно, дуже зрадів. Бо це прекрасно, але для початку, чи то пак для розминки, я б арештував усіх, хто досі за ці дороги відповідав, і конфіскував їхнє майно.

Без перебільшення – там ніколи не було жодної чесної людини. Там усі крали. Досить лише пролюструвати їхні маєтки. Зокрема поглянути прискаленим оком на їхні палаци.

Кілька років тому пограбували одну львівську даму, котра теж у міськраді дорогами керувала, то винесли цілий сейф з золотом, доларами і діамантами. Міліція відразу заявила, що є у неї питання до дами. Але й досі цих питань ми не почули. Бо, мабуть, не всі долари злодії винесли, що й на міліцію вистачило.

Те саме можна сказати і про все залізничне начальство – це теж неоране поле для люстрації. Отак до кожного підійти і скромно запитати: аткєда дравішкі, Карл?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...