Україна зламала плани Кремля

33.9т

Без сумніву, мати політичний конфлікт чи кризу на сході України набагато безпечніше для цілісності держави, бо політичний конфлікт можна вирішити дипломатією, військовий тільки зброєю, якої у нас немає.

Назва одного із ухвалених законів - "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", а не про особливі статус всього регіону. Це значно змінює уявлення про технічне виконання цієї частини мирного плану, адже фактично, цей закон, і не прийнятний для сепаратистів закон про амністію, трансформує збройний конфлікт в політичну кризу, яка вирішіться шляхом дипломатичних консультацій та міжнародного обговорення. Варто зазначити, що Президент в Законі зберігає позиції, адже жодна з квазіреспублік ДНР та ЛНР не визнається та не згадується, так само як і федералізація. Залишаються без особливого статусу й лідери сепаратистів. Закон носить тимчасовий характер, діятиме лише три роки, за які ми зможемо значно покращити економічну ситуацію шляхом реформ та імплементації угоди про асоціацію.Політичні маніпуляції на фоні парламентської кампанії відверто ввели в оману націю. Заяви окремих політичний аутсайдерів, таких як Тимошенко та її команди шкодять процесу встановлення миру, адже війна для них – можливість втримати владу в себе в руках. Ніякою здачі територій не має. Закон носить тимчасовий характер, і ним передбачається поступове повернення абсолютного контролю над районами, та повернення там українського суверенітету, можливо навіть швидше, ніж цього бажає сама Тимошенко. Найголовніше питання, що кризові райони не будуть мати право вето на зовнішні та внутрішні політичні рішення центру. Більш того, раніше анонсований Президентом пакет змін щодо децентралізації влади, фактично схожий з цими кроками, які передбачені законом, про особливості формування місцевої влади. Нічого трагічного не сталося, ми вийшли з небезпечного піке, і фактично зламали плани Кремля, адже вони прагнуть одного – війни.

також повідомляю, які статті кримінального кодексу НЕ передбачають амністію учасників конфлікту на Сході України. Закон про амністію був прийнятий також парламентом 16 вересня.

Стаття 112. Посягання на життя державного чи громадського діяча

Стаття 113. Диверсія

Стаття 115. Умисне вбивство

Стаття 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження

Стаття 147. Захоплення заручників

Стаття 149. Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини

Стаття 152. Зґвалтування

Стаття 153. Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом

Стаття 187. Розбій

Стаття 201. Контрабанда

Стаття 258. Терористичний акт

Стаття 297. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого

Стаття 348. Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця.

Стаття 349. Захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника

Стаття 379. Посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя

Стаття 400. Посягання на життя захисника чи представника особи у зв’язку з діяльністю, пов’язаною з наданням правової допомоги

Стаття 442. Геноцид

Стаття 443. Посягання на життя представника іноземної держави

Стаття 444. Злочини проти осіб та установ, що мають міжнародний захист

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости