ПолитикаЭкономика

Турецький гамбіт

2.5т

Європейський Союз вже не перший місяць знаходиться в тяжкому стані, який є результатом політично-нестабільних стосунків з президентом Туреччини Ердоганом. Очікується погіршення.

Як відомо, ЄС з кінцями прикрив проект регіонального розвитку для Туреччини, який мав принести користь для "світської" країни в вигляді 4.5 млрд. євро.

Перед цим, дипломатичні відносини ЄС-Туреччина фактично скінчилися після невдалої спроби путчу. Ердоган вирішив зміцнити владу президента в країні і анонсував конституційний референдум до запропонованих змін устрою Туреччини. Також там розпочалися масові арешти і допити, що йде в розріз з віковими цінностями Європи.

Також існує інтерес Меркель, як можна швидше розірвати стосунки з Туреччиною тому що, як би Туреччина ввійшла до ЄС то отримала дуже серйозний вплив на загальну політику, де голос залежить від кількості громадян.

Нещодавній конфлікт, який спричинило рішення влади країн ЄС заборонити проводити у себе маніфестації на підтримку конституційного референдуму, також викликало обурення в Ердогана і він порівняв їх з нацистами.

Звичайно, що людина подібна до Таіпа Ердогана не залишила даний інцидент без уваги. Він пригрозив, що почне пускати щомісяця 15 тис. біженців з Сирії. На що відповідь була жорсткою і не "медійною". Угорщина, наприклад, почала будувати другу лінію на своїх кордонах.

Пізніше Ердоган під час зустрічі з електоратом звернувся до своїх громадян, які знаходяться в ЄС і закликав народжувати не три дитини, а п’ять, віддавати їх до найкращих шкіл і оселятися в найкращих районах міст.

Зрозуміло, що план Ердогана полягає на тому, аби максимально заполонити Європу мирно анексувавши її, що саме робить Китай з Росією, але існує шанс, що саме після цієї заяви влади активніше почнуть висилати з ЄС громадян Туреччини, Сирії і т.д. Залишаючи при цьому лише найбільш освічених і активних з економічної точки зору. Ця політика дійсно має на меті отримати користь не зараз, а в перспективі, а своїми діями Турецька влада тільки збільшує впевненість в правильності їх дій.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги