Збірна України з футболу видала фантастичний переможний камбек на останніх хвилинах. Відео голів та огляд півфіналу плей-оф Євро-2024

8,8 т.

Збірна України лише на останніх хвилинах вирвала перемогу (2:1) у команди Боснії та Герцеговини у півфіналі плей-офф кваліфікації на чемпіонат Європи-2024. Підопічні Сергія Реброва пропустили першим, але з інтервалом у три хвилини змогли забити два голи.

На 81-й хвилині Роман Яремчук замінив Володимира Бражка, а за 4 хвилини святкував забитий м'яч. Після подачі Юхима Коноплі нападник "Бенфіки" зрівняв рахунок.

Шоковані господарі ще не встигли прийти до тями, коли Артем Довбик вивів Україну вперед. Миколенко з Мудриком розіграли стінку, м'яч отримав Яремчук і зробив ідеальну флангову передачу до центру штрафного майданчика, де Довбик головою не залишив шансів Шехічу.

Боснія та Герцеговина – Україна 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 56, автогол Матвієнко, 1:1 – 85 Яремчук, 1:2 – 88 Довбик.

Боснія та Герцеговина – Шехич, Дедич (Чивіч, 68), Колашинац, Хаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич, 82), Газібігович, Цимирот, Хайрадинович (П'янич, 82), Крунич (Рахманович, 90), Джеко, Демір.

Україна – Лунін, Конопля, Матвієнко, Забарний, Миколенко, Зінченко (Малиновський, 76), Зубков (Гуцуляк, 76), Мудрик, Судаков, Бражко (Яремчук, 81), Довбик (Таловеров, 90).

Попередження : Колашинац (9), Матвієнко (16), Газібігович (26), Конопля (58), Ахмедходжич (79), Яремчук (90+1), Ковачевич (90+4).

У фіналі плей-офф підопічні Сергія Реброва зіграють з Ісландією, яка з рахунком 1:4 розгромила Ізраїль. Вирішальна зустріч за Євро-2024 відбудеться 26 березня у польському Вроцлаві.