Визначився суперник України у фіналі плей-оф відбору на Євро-2024 з футболу

9,3 т.

Збірна України з футболу у фіналі відбору на чемпіонат Європи-2024 зіграє проти команди Ісландії, яка у півфіналі перемогла Ізраїль (4:1). Поєдинок відбудеться 26 березня у польському Вроцлаві. Підопічні Сергія Реброва будуть господарями на "Вроцлав Арені". Початок о 21:45 за київським часом.

Матч для ісландців також складався непросто. Вже на 31-й хвилині підопічні норвежця Аге Харейде пропустили гол із пенальті.

Відігратися номінальним гостям вдалося за 8 хвилин. Відзначився Ґюдмюндссон. А вже на 42-й хвилині Траустасон оформив переможний рахунок.

Наприкінці зустрічі той самий Ґюдмюндссон зміг двічі вразити ворота ізраїльтян, встановивши остаточний результат. Варто зазначити, що на 80-й хвилині Еран Захаві міг зрівняти рахунок, але нападник "Маккабі Тель-Авів" не забив пенальті.

Нагадаємо, що збірна України з футболу обіграла команду Боснії та Герцеговини у півфіналі плей-оф кваліфікації на чемпіонат Європи-2024, забивши два голи на 85-й та 88-й хвилинах. Матч на арені "Біліно Поле" у боснійському місті Зениця завершився з рахунком 1:2.