Вперше за 5 років. Збірна України з біатлону видала потужну гонку на Кубку світу

43,0 т.

Збірна України з біатлону у складі Ірини Петренко, Анастасії Меркушиної, Юлії Джими та Христини Дмитренко гідно виступила у масстарті на 3-му етапі Кубку світу, що проходить у швейцарському Ленцергайді. Вперше за 5 років наша команда була представлена у цій дисципліні чотирма спортсменками.

Наші співвітчизниці чудово розпочали гонку. На перших двох вогневих рубежах і Петренко та Дмитренко продемонстрували ідеальну стрілянину, проте невисока швидкість не дозволила українкам піднятися вище 15-го місця. Джима промазала один раз і на стійку прийшла з відставанням за хвилину. Меркушина у стрільбі провалилася (по одному промаху на кожному лежанні).

Стійка далася біатлоністкам збірної України набагато гірше. Два попадання в "молоко" від Христини та одне від Іри, зняли всі питання про підсумкове високе місце наших біатлоністок.

Джима завдяки чудовій швидкості змогла піднятися в середину пелотону, проте неточний постріл на другій стійці не дозволив киянці увійти до топ-10. У підсумку Юлія фінішувала 16-ою.

22-ою стала Петренко. Дмитренко зробила по два промахи на кожній із стійок і закінчила масстарт 25-ю. Передостанньою (29-ою) стала Меркушина (6 незакритих мішеней).

Перемогу здобула француженка Жюстін Бреза-Буше, яка оформила "золотий хеттрик" у Ленцергайді. Друге та третє місце поділили сестри Ельвіра та Ханна Еберг зі Швеції.

Як повідомляв OBOZ.UA, на 3-му етапі Кубку світу норвезький чемпіон Європи з біатлону Ендре Стремсгейм потрапив у курйозну ситуацію. Один із лідерів збірної Норвегії з біатлону впустив обойму під час стрілянини.

Напередодні в жіночому пасьюті дві біатлоністки збірної України увійшли до 12 найкращих Анастасія Меркушина посіла 10-те місце, а Ірина Петренко фінішувала 12-ою.