Збірна України з біатлону з рекордом видала приголомшливий результат на Кубку світу

231,9 т.

Дві біатлоністки збірної України увійшли до 12 найкращих учасниць гонки переслідування на 3-му етапі Кубку світу з біатлону у швейцарському Ленцехгайді. Анастасія Меркушина посіла 10-те місце, а Ірина Петренко фінішувала 12-ю. У топ-20 всього опинилося три українки (Юлія Джима стала 18-ю). Четверта наша співвітчизниця Христина Дмитренко завершила пасьют на 29-му рядку.

Вперше у поточному розіграші Кубка світу з біатлону Україна змогла увійти до топ-10 в індивідуальних змаганнях, встановивши рекорд сезону.

Перемогу здобула француженка Жюстін Бреза-Буше. Її співвітчизниця Жюлья Сімон стала другою. Третє місце в активі Маріт Ісхол Скоган (Норвегія).

Петренко та Джима могли зайняти вищі місця, але на останній стрільбі дівчат підвела точність.

У коментарях українські вболівальники вражені таким успіхом нашої збірної.

Зазначимо, що найкраще досягнення збірна України з біатлону в командних перегонах Кубку світу сезону 2023/2024 встановила на 2-му етапі в австрійському Хохфільцені.

Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко фінішували на п'ятому місці.

Артем Пріма

Напередодні українські біатлоністи взяли першу медаль нового сезону, перемігши у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU.

Як повідомляв OBOZ.UA, на 3-му етапі Кубку світу з біатлону сталася рідкісна ситуація.